Випускний онлайн!
Дата: 26.06.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

В часи, коли ми скорочуємо контакти і прагнемо зберегти здоров’я, важливо бути разом і не стишувати ритм життя! Тому, ми відсвяткували випускний студентів бакалаврів з групи КДД-16 онлайн.

Для всіх нас це була можливість відчути атмосферу свята, привітати один одного та поспілкуватися.

Декан факультету Людмила Олександрівна Поліщук та завідувач кафедри Ірина Владиславівна Петрова привітали студентів вже в якості колег і побажали подальших професійних успіхів, матеріального достатку, успіхів та щастя! Куратор групи Марина Юхимівна Пашкевич запевнила, що кафедра завжди рада бачити своїх випускників в стінах рідного університету і подякувала студентам за спільні роки навчання. Студенти КДД – 16 на чолі зі старостою Мариною Головенко підготували зворушливе відео про навчання і дозвілля в Університеті культури. Справжніх емоцій додав дзвоник в руках Ірини Владиславівни, який сповістив про закінчення навчання і випуск фахівців.

Викладачі кафедри щиро вітають наших бакалаврів з випуском і запрошують приходити в гості і ділитися з нами професійними успіхами! Ми дуже раді, коли Ви досягаєте нових вершин і продовжуєте вдосконалюватися. А багатьох з вас ми запрошуємо на навчання в магістратурі зіркового факультету івент-менеджменту та шоу-бізнесу!