Я Люблю Україну!
Дата: 19.02.2021 | Рубрика: Новини

В день Державного Герба України, 19 лютого, відбулася прем‘єра нової пісні Наталії Валевської “ Я Люблю Україну!».

Пісню вже можна почути на офіційному каналі співачки в YouTube та на всіх світових цифрових майданчиках!

Наталія Олександрівна Валевська — українська співачка. Переможниця телепроєкту «Шанс» та Номінант Всеукраїнської музичної премії «Золота Жар-Птиця», фіналістка у відборі на Євробачення.
Артистка 18 років на професійній сцені . Співачка увійшла до Всеукраїнського рейтингу ТОП-50 найкрасивіших жінок України. Збирає аншлаги на головній сцені країни в Палаці “Україна” та у МЦКіМ.

Вже цієї неділі, 21 лютого, Наталія Валевська на телеканалі «Правда ТУТ» презентує нову пісню «Я Люблю Україну!». Вона ж є і співавтором пісні. Віднедавна артистка ще й стала ведучою телепрограми «Valevska Show”.

«Все почалось з віршів, які мені надіслала Лариса Вороніна – донька легендарного українського дизайнера Михаїла Вороніна. Вірші мені одразу припали до душі. Минув рік з того часу, коли Лариса мені їх надіслала. Напередодні Дня Незалежності я почала прокидатися від того, що ніби якась Сила мені казала уві сні: «Вставай, Ти маєш зробити цю пісню» – це не давало мені спокою до грудня.

Я звернулась до одного з композиторів, але він не зміг написати музику на ці вірші. І тоді я звернулась до молодого, талановитого Julik Назарія Гука . Ми одразу знайшли спільну мову, виявилось , що мама Назарія так само, як і моя мама, вже понад 20 років на заробітках в Італії.
Я розповіла, яку журу відчуваю, через те, що моя мама і багато інших батьків на чужині , через те, що в країні економічний занепад , наскільки для мене важливо заспівати цю пісню і адресувати її українцям у всіх куточках світу. Коли Назарій поклав вірші на музику, я почувши цю пісню, довго плакала. І перед очима з‘явились хлопці з передової, дітки загиблих героїв АТО, і всі ті хто, поїхали з України! В серці виникло неабияке бажання побачити нашу Україну процвітаючою!” – розповідає Наталія.

Слухайте пісню за посиланнями: https://youtu.be/6LyubNf8-Eo

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу вітає всіх з ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ! Любіть українське!