Як правильно спілкуватися з людьми?
Дата: 20.07.2020 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

В сучасному світі вміння ефективно комунікувати одна з найважливіших навичок у професійній діяльності. Особливо, у сфері організації подій, адже постійно доводиться вести перемовини та спілкуватися з замовниками і командою. Тому, ми підготували топ корисних лайфхаків, які допоможуть вам правильно спілкуватися з людьми!

1. Почніть з головного, щоб Вас почали слухати. Приділяйте увагу деталям, слухайте співрозмовника уважно. Будьте відкритими до пропозицій.

2. Будьте щирими. Щоб встановити емоційний зв’язок, потрібно бути щирим. Будьте цікавим. Проте, пам’ятайте про доречність для різних ситуацій.

3. Слухайте! Слухати — це не тільки чути слова, а й розпізнавати тон, швидкість і гучність голосу. Що сказав співрозмовник? Про що змовчав? Що ховається за його словами? Коли хтось говорить з вами, відкладіть все інше й уважно слухайте, поки співрозмовник не договорить. Це ще й вияв поваги до іншого.

Користуйтеся порадами від факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу та будьте цікавим співрозмовником, з яким не захочеться переставати спілкуватися!