Як створювались образи для кліпу Михайла Поплавського?
Дата: 02.03.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

У створенні образів для нового концертного кліпу Михайла Поплавського «Юний орел» брали участь студенти Факультету індустрії моди.

Необхідно було створити 8 однакових образів сексуальної леді. Акцентом були обтягуючі латексні костюми. Тому, зачіска була дуже мінімалістична і лаконічна.

• Тіло покривали бронзаторами від «NYX», аби всі мали однаковий відтінок шкіри, це дуже важливо для кадру в даному стилістичному рішенні.

• Тональна основа та консилер супер стійкий «Estee Lauder – Double Wear». Сяючий ефект на обличчі створено за допомогою спеціального подукту від Шарлот Тілбері.

• Макіяж з акцентом на губи – червона помада яка підкреслює драматичність і чуттєвість (стійка помада від марки «NOUBA» відтінок # 7).

• Макіяж очей мінімалістичний (бронзові відтінки лімітованої палетки «Charlotte Tilbury – Starry in your eyes»), адже в більшості кадрів дівчата знімалися в футуристичних окулярах.

Була досить складна хореографія, дівчата багато працювали в кадрі без особливих перерв, важливо, аби весь макіяж добре тримався. Тому ми використовували виключно стійкі і професійні продукти.

Стиль, зачіски та мейкап створювала команда під керівництвом Дихнич Людмили Петрівни.

Make up: Момчілова Аеліна , Малярчук Катерина , Фоменко Юлія.
Hair: Шевченко Олена,Кузнецова Валерія , Хохич Майя.
Style: Черевач Вікторія.

Вступай до Університету культури на найкрасивішу кафедру та створюй неймовірні образи!