ЯК ЗІРКИ НОВОГО КАНАЛУ СВЯТКУЮТЬ РІЗДВО?
Дата: 07.01.2022 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Сергій Притула – ведучий шоу «Хто зверху?» та «Діти проти зірок» – має багато  традицій на новорічні свята.

Сергій Притула розповів, що Новий рік святкує з сім’єю вдома. Різдво – у своєї мами в Збаражі. Між цими двома подіями – традиційний виїзд з друзями у Карпати, в незмінно улюблену Сергієм місцину. Одним словом, плани Притули на новорічно-різдвяний період щороку майже не змінюються. “Якщо говорити загалом про сімейні традиції, то виділю таку: без поцілунку на порозі з дому ніхто не виходить – ані діти, ані дорослі,”– зазначає ведучий.

Ведуча проєкту «Орел і Решка» Michelle Andrade, як і всі, в новорічну ніч загадує бажання. Щоправда, робить це оригінально  – по-болівійськи!

– Найтеплішим і найочікуванішим стало святкування Різдва та Нового року всієї нашої болівійської двадцятки у рідній Кочабамбі після того, як я вісім років з ними не бачилася, – каже дівчина. – До речі, того року навчилася прикольній традиції – під бій курантів з’їдати 12 виноградин та на кожну загадувати бажання!

Учасник Improv Live Show Володимир Шумко більше десяти років працює ведучим, і за цей період лише один чи два рази зустрічав Новий рік не на роботі. Інша справа – Різдво.

“Для мене Новий рік – не таке велике свято, як Різдво”, – ділиться імпровізатор.

Каже, що ці дні намагається проводити з родиною, їздить до батьків. Володимир дотримується традиції, що з першою зірочкою 6 січня всі разом повинні бути вдома. 7 січня ходять усією сім’єю  колядувати.

“Я обожнюю це діло з дитинства. Зазвичай, ходимо співати до знайомих, але минулого року були і в незнайомих людей. Впізнавали мене, звісно, і були шоковані. А ще в нас з дружиною на двох є десять похресників, тож є традиція на Різдво переодягатись у Діда Мороза та Снігуроньку та відвідувати і обдаровувати кожного”,- розповідає Володимир Шумко.