Які переваги дистанційного навчання?
Дата: 12.10.2020 | Рубрика: Новини

В ситуації коли ми всі дотримуємося карантинних обмежень з метою збереження здоров’я і перебуваємо вдома, пропонуємо поговорити про переваги дистанційного навчання.

Що позитивного?

1. Гнучкий графік: ти можеш самостійно планувати свій час для навчання. Головне, забути про ранкові підйоми о 6 годині. Однак, не забувай, що дистанційне навчання в Університеті культури передбачає онлайн-лекції. Тому, не пропускай лекції твоїх улюблених викладачів.

2. Можливість підзаробити: ти можеш почати працювати на фрілансі і навчатися одночасно. Якщо раніше це було тільки мрією, то тепер є час, щоб набувати досвіду на робочому місці. В часи пандемії обирай віддалену роботу.

3. Вільний час: пари вдома – це додатковий час для себе. Використай його з розумом! Вивчи ще одну мову, займися спортом, прочитай цікаву книгу, насолодися осіннюю прогулянкою в парку на свіжому повітрі.

4. Нові навички в онлайні. Подумай про те чи вмієш ти організовувати та проводити події онлайн? Як працювати на різних платформах? Які формати обирати? Яку бізнес-модель підібрати? Час організувати для одногрупників подію онлайн!

Пам’ятайте, що Університет культури сумує за студентами, сміхом, кавою у внутрішньому дворику і гучними розмовами. І, неодмінно, ми чекаємо на повернення студентів в Університет! Однак, ми прагнемо, щоб всі були здорові і використали час дистанційного навчання з користю.