Які професійні обов’язки івент-менеджера?
Дата: 07.06.2021 | Рубрика: Новини, Новини Івенту

Обираючи спеціальність, якій прагнеш навчитися протягом наступних чотирьох років, обов’язково потрібно чітко розуміти те, які професійні обов’язки будеш виконувати в майбутньому. До того ж, варто усвідомлювати цінність отриманих знань, щоб бути успішним і отримувати достатній рівень заробітної плати.

Потрібно планувати своє майбутнє, ставити цілі і досягати їх на шляху до більш значущої мети.

Вступивши в університет, твоя мета – не тільки отримати диплом, але й здобути якісні знання, які можна застосувати на практиці.

Тому, важливо розібратися чи обґрунтований твій вибір спеціальності і які здібності притаманні саме тобі!

Отже, ми пропонуємо тобі зануритись у професію івент-менеджера. Зазвичай, івент-менеджер працює в невеликій за кількістю працівників агенції. Ролі в команді, які може виконувати івент-менеджер:

  1. Розробка івенту в якості автентичного продукту. Тобто, не варто копіювати вже існуючі івенти, з огляду на зростаючу конкуренцію. Креативність в розробці івент-проекту вітається
  2. Підготовка бюджету івент-проекту. Етап планування івенту обов’язково містить складову опрацювання статей витрат бюджету. Це вкрай необхідно, адже потрібно розуміти яка вартість розробленого івент-проекту і який прибуток може отримати івент-агенція.
  3. Підготовка і організація івенту. Необхідно комунікувати з багатьма стейкхолдерами в івент-індустрії з метою пошуку спонсорів і партнерів, домовлятися з локацією, замовляти різноманітні послуги, слідкувати за виконанням робіт тощо.
  4. Просування івенту є окремим етапом в реалізації проекту. Необхідно спланувати PR-кампанію, розробити комунікативну стратегію, підготувати медіа-план і контент-план для просування в ЗМІ та соціальних мережах. Крім цього, звертаються за послугами до інтернет-маркетолога, який допоможе у побудові ефективної стратегії реклами в Мережі.
  5. Проведення івенту потребує виконання конкретних функцій щодо контролю відповідно до таймінгу івенту. Це можуть бути різноманітні функції: від зустрічі гостей до миттєвої реакції на невідкладні ситуації.

Звичайно, це не увесь перелік функцій, які виконує івент-менеджер, проте вони одні з основних. Об’єднуючим для всієї команди івент-агенції є формування і підтримка власного бренду і професійної репутації. В таких командах кожен працівник має значення, адже від кожного залежить успіх івент-проекту!