Якісна освіта в індустрії моди
Дата: 09.05.2019 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

З кожним днем сфера beauty-індустрії розвивається, з’являються нові послуги, випускаються нові продукти. Щорічний приріст beauty-ринку України становить близько 20%.

Унікальна освітня програма кафедри фешн-бізнесу, аналогів якій немає в Україні, складається з професійно-практичного та теоретичного блоків 50/50, що дає змогу вже починаючи з першого курсу навчання занурюватись у майбутню професію.
На лекційних заняттях студенти мають змогу взяти для себе якомога більше корисної та цікавої інформації. А на практичних втілити в життя знання, які отримали під час пар.

Студенти спеціальностей «дизайн зачіски» та «дизайн стилю» навчаються за сучасними програмами, одними з перших дізнаються про beauty-новинки та тренди і щоденно відточують свої навички на практиці.
Якщо ти дійсно прагнеш стати частиною світу моди, то тобі треба саме до нас на факультет івент-менедженту, фешн та шоу-бізнесу на кафедру фешн-бізнесу! Ми чекаємо саме на тебе!