YouTube канал МШБ!
Дата: 08.04.2021 | Рубрика: Новини, Новини Шоу-Бізнесу

Хочеш дізнатися ще більше інформації про кафедру шоу-бізнесу? Тоді давай швидше познайомимось з Ютуб-каналом цієї спеціальності!

Ютуб МШБ – це креативний і цікавий канал водночас. На каналі розміщуються новини шоу-бізнесу, зустрічі з зірками, знайомство з викладачами, лайфхаки для абітурієнтів та багато цікавої інформації про студентське життя.

Минулого року, у зв‘язку з карантином, всі були змушені сидіти по домівках, тож на Ютубі нашої кафедри запустили міні-проект «Хочу на МШБ», де викладачі та студенти міркували на різні теми, ділилися своїми думками та ідеями а також подробицями та особливостями навчання.

Новинкою цією зими стали найкращі відеороботи студентів першого курсу, які вони розробили за період першого семестру. Студенти боролися за найбільшу кількість переглядів. Переможницею стала студентка групи МШБ-40 Ксенженко Ольга, яка отримала приємний подарунок.

Всі ролики можна переглянути в будь-який зручний час. Відеороботи, як і наші студенти, різні і не схожі одна на одну, тож вам точно знайдеться щось по смаку. Тому, не гайте часу і мерщій переходьте за посиланням та насолоджуйтесь! https://youtube.com/c/%D0%9C%D0%A8%D0%91%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD

Доречі, незабаром на Ютуб-каналі стартують нові круті проекти, в яких ви теж зможете брати участь.
Радимо скоріш підписатися, щоб не пропустити нічого цікавого! Лайкайте та коментуйте відео! Чекайте багато цікавого, розважального та корисного контенту.

Кафедра шоу-бізнесу твій крок до успіху! Ми чекаємо саме на тебе!