З Днем Конституції України та Днем молоді!
Дата: 29.06.2020 | Рубрика: Новини

Команда факультету Івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу вітає всіх з одним з найголовніших свят для української держави – День Конституції України!

А також , від всієї команди факультету Івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу хочемо привітати всю нашу українську молодь зі святом!

Молодість – це найкращий час в житті кожної людини, адже саме зараз можна жити повним життям, бути “пташкою на волі” і самому обирати свій майбутній шлях.

ФІМФіШБ теж молодий, адже йому лише два роки! І вже не тільки студенти та викладачі роблять свій внесок задля розвитку факультету, а і абітурієнти 2020 року, що планують вступати на кафедру Івент-менеджменту, під керівництвом креативної групи факультету зняли дуже драйвовий ролик для привітання з Днем Конституції та Днем молоді!

Перевага навчання на ФІМФіШБ в тому, що ми підтримуємо молодих і амбітних у їх прагненні втілювати власні івент-проекти!

Будьте молодими, надихайте інших, творіть майбутнє! Майбутнє за нашою молоддю! Вітаємо! І давайте разом дотримуватися законів України та поважити їх!