ЗІРКОВІ ГОСТІ ВЕНЕЦІЙСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ
Дата: 16.09.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

31 серпня на острові Лідо розпочався Венеційський кінофестиваль, який цього року не стоїть осторонь війни в Україні.

Розпочавшись зі звернення президента Володимира Зеленського, фестиваль продовжився підтримкою українського народу з боку гостей: для своєї появи на червоній доріжці та пресконференції знаменитості вибирали українську символіку та висловлювалися щодо війни.

Британська акторка Тільда Свінтон змінила зачіску й пофарбувала волосся в жовтий колір. Зірка сказала, що має за честь носити на собі половину українського прапора. На пресконференції Свінтон також зʼявилася в блакитній сорочці, яку доповнила червоним намистом, що прямо відсилає до традиційних українських прикрас. 

Українська модель Аліна Байкова на червоній доріжці Венеційського кінофестивалю з’явилася в червоній сукні від українського бренду Tasha Mano. У руці вона тримала прапор України, а вибір сукні прокоментувала на своїй Instagram-сторінці: «Сьогодні я була одягнена в червоне, але не для пристрасті, я була одягнена в червоне, тому що моя країна стікає кров’ю, мої люди стікають кров’ю емоційно та фізично», — написала Аліна. 

Режисер та актори Антоніо Лукіч, Раміль та Аміль Насирови вийшли на пресконференцію Венеційського кінофестивалю у футболках з принтом у вигляді вишитого тризуба. Під час офіційної частини українська команда була вдягнена в класичні костюми, які прикрашали стрічки в кольорах українського прапора. Негласною підтримкою став і жест, що демонстрували Лукіч та брати Насирови, – тризуб Чорновола.