ЗІРКОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ЄВГЕНА КАЛКАТОВА
Дата: 09.10.2021 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Євген Калкатов: зірковий майстер – клас від ТОП-стиліста України міжнародного рівня!

Факультет індустрії моди двіжує! Скільки вже майстер-класів, крутих івентів, семінарів та проектів відвідали наші студенти!

І нарешті їм випала нагода особисто познайомитись та поспілкуватися із Євгеном Калкатовим!

«Рівень Вашого інтелекту визначає Вашу вартість», – фраза, яка сформувала основний ідейний напрям цієї зустрічі!

Потрібно бути різнобічно розвинутою та креативною особистістю, щоб займати конкурентоспроможню позицію на ринку праці! Тому це надзвичайно актуальна тема на сьогоднішній день!

Євген підготував для студентів цінні поради, поділився власним досвідом, розповів особисту історію формування та створення нішевого beauty-салону у центрі Києва!

А також він познайомив студентів з одним із членів своєї команди – Костянтином Варишнюком, який своїм прикладом стверджує, що все можливо, якщо ти маєш мету та мрію!

Головне – це вірити та починати діяти вже зараз, бо далі – більше!

FIMішуємо!