ЗНАЧЕННЯ КОЛЬОРІВ ФАКУЛЬТЕТУ
Дата: 07.10.2021 | Рубрика: Новини

ТРИ КОЛЬОРИ МОЇ…

Символічність кольорів – вічна і безсмертна тема, тому і для яскравого Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу вона є особливою. Оскільки колір відіграє важливу роль у становленні нашого світосприйняття, то з упевненістю можна сказати, що основні кольори нашого факультету несуть чіткий настрій і посил.

Ви не могли не помітити 3 домінуючі відтінки, які можна зустріти на наших студентах, логотипах, банерах, соціальних мережах і, звісно, в коридорах улюбленого університету – ФІОЛЕТОВИЙ, РОЖЕВИЙ І ЖОВТИЙ. Вони палають, манять і піднімають настрій. ВОНИ ОСОБЛИВІ!

ФІОЛЕТОВИЙ – символізує вищий розум, мудрість, зрілість, сприяє натхненню, чутливості, співчуттю. Його часто вибирають цілителі і креативні особистості. Він допомагає людині заспокоїти душу, прийняти все, що відбувається зі спокійним серцем, наповнитися енергією натхнення.

РОЖЕВИЙ – асоціюється з романтикою, свіжістю, витонченістю і ніжністю. це ще й м’який колір, який притуплює емоції гніву і агресії. Якщо після важкого дня ви приходите додому злими і агресивними, гляньте на що-небудь рожеве – і ваша агресія одразу зникне.

ЖОВТИЙ – символізує мінливість і внутрішню свободу. Відповідає холеричному темпераметру, сонячному світлу, майбутньому часу. Жовтий стимулює роботу мозку і нервової системи. Жовтий – це радість, теплота і віра в найкраще.

Тому давайте разом бути креативними, романтичними і позитивними!

А якщо хочете отримувати потрійну дозу гарного настрою щодня – радимо не тільки дивитися на логотип ФІМіШБ, а ще й вступати до найсучаснішого і найкреативнішого вишу країни – Київського національного університету культури і мистецтв!