ЗНО на наш факультет!
Дата: 08.06.2021 | Рубрика: Новини

За результатами власного ЗНО одинадцятикласники зможуть вступити до омріяного університету. Хтось вже обрав свій шлях, а хтось ще вагається.

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу підготував для вас перелік потрібних предметів ЗНО для вступу.

• EVENT-МЕНЕДЖМЕНТ ТА ІНДУСТРІЯ ДОЗВІЛЛЯ

034 культурологія (івент-менеджер).

Сертифікати ЗНО: українська мова і література; історія України.
На вибір – математика або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), або географія, або біологія, або фізика, або хімія.

• FASHION-БІЗНЕС

• менеджер фешн-бізнесу.

Сертифікати ЗНО: українська мова і література; математика.
На вибір – історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), або географія, або біологія, або фізика, або хімія.

• дизайнер стилю та аксесуарів;

•дизайнер зачіски.

Сертифікати ЗНО: українська мова і література; математика;
На вибір – історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

• МЕНЕДЖМЕНТ ШОУ-БІЗНЕСУ

Кафедра здійснює підготовку студентів за спеціальністю:

028 менеджмент соціокультурної діяльності (менеджер шоу-бізнесу).

Сертифікати ЗНО: українська мова і література; математика.

Абітурієнт 2021, Київський національний університет культури і мистецтв чекає саме на тебе! Тут ти зустрінешся з провідними фахівцями соціокультурної сфери – засновниками івент-агенцій, відомими продюсерами і топ-менеджерами шоу-бізнесу, найкращими майстрами та експертами фешн-індустрії з досвідом роботи в Україні, Канаді, Франції, Великобританії, США та інших країнах.

Здійснюй свої мрії разом з нами! Натхнення та успіхів на іспиті, у тебе все вийде!