ЗНО з української мови та літератури вже завтра!
Дата: 29.06.2020 | Рубрика: Новини

Завтра , 30 червня випускники 2020 року будуть писати Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Тому, ми підготували важливу інформацію щодо завтрашнього дня!

● Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

● Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

● Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

● Учасникам ЗНО необхідно обов’язково роздрукувати запрошення-перепустку, що розміщена на інформаційній сторінці учасника. Також для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті.

● Окрім того, учасникам рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм.

Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.
Команда ФІМІШБ бажає удачі всім учасникам ЗНО!