ЗУСТРІЧ З ДЕКАНОМ ФАКУЛЬТЕТУ ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ, ФЕШН І ШОУ-БІЗНЕСУ

Сьогодні, 29 березня 2022 року, відбулася зустріч з деканом факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Поліщук Людмилою Олександрівною та старостами факультету.

Під час зустрічі було обговорено навчальний процес: тривалість та час початку занять, корективи щодо дисциплін, питання безпеки студентів у зв’язку з війною в країні.

Також було вирішено питання організації практики: підхід до захисту, враховуючи можливості кожного студента, виконання  індивідуальних завдань та звітів, правила оформлення документів.

Керівництво Університету та факультету очікує найближчим часом інформації  від МОН про вступну кампанію 2022.

Незабаром плануємо зустрічі зі студентами 4-го курсу про захист кваліфікаційних робіт та проведення випускного іспиту.

Бережіть себе та підтримуйте один одного! Все буде Україна!