ЗВ’ЯЗОК ЧАСІВ. ВЧИМОСЯ ВПИСУВАТИ АВТЕНТИЧНІ АКСЕСУАРИ В СУЧАСНІ ОБРАЗИ
Дата: 16.11.2022 | Рубрика: Новини, Новини Фешн

Вивчення власної культури та традицій сьогодні є одним з головних предметів інтересу українців.

Хтось жадібно читає книги з історії, хтось знайомиться з нашою спадщиною через мистецтво, а хтось вирушає в повноцінні експедиції до карпатських гір чи сільської місцевості Полтавщини.

Ще один спосіб продемонструвати цей зв’язок поколінь – додавати у власні образи речі із сімейних архівів або знайдені на ярмарках старовинні аксесуари й предмети одягу.

Ми зібрали основні поради, як стильно та гармонічно поєднати автентичні аксесуари у сучасні образи.

Ефектний акцент

Без пояса неможливо уявити український жіночий національний костюм. За повір’ям саме поясний одяг міг передати спокій та врівноваженість жіночої фігури. 

Сьогодні акцент на талії допомагає як скоректувати пропорції, так і додати образу еклектичності – спробуйте замість звичайного ременя використовувати крайку або зав’яжіть на талії строкату хустку.

Сучасний козак

Образ українського козака сьогодні актуальний як ніколи, адже увиразнити свій волелюбний дух можна не лише штанами-шароварами та стрижкою “з оселедцем”.

Теплий одяг

Трикотаж – головний осінній матеріал, який не втрачає своєї популярності вже кілька років. Вирізнитися в натовпі з трикотажних суконь, костюмів і кардиганів допоможуть незвичайні аксесуари – крайка чи коралове намисто.

Останні пропонуємо поєднувати з фактурним в’язанням, а крайка допоможе ефектно окреслити талію та зробити жіночнішим образ навіть з оверсайз-светром чи сукнею.

Спорт-режим

Навіть спортивну естетику можна поєднати з національним колоритом. Спробуйте до спортивного боді Face вдягнути пухнасту шубу гуню або зав’язати на талії ефектну строкату хустку. І зіркам стритстайлу доведеться посунутись, адже Україна сьогодні в моді в усіх сенсах.