Якщо ти ще не подав заяву на вступ — саме час діяти. Подача заяв триває до 18:00 1 серпня, проте Міністерство освіти і науки України щороку наголошує: не відкладайте на останній момент. І на це є важливі причини.
У день завершення подачі, особливо в період з 14:00 до 18:00, система електронного вступу зазвичай не витримує навантаження. Велика кількість користувачів одночасно намагається подати заяви, сайт зависає, сторінки не відкриваються, а замість спокійного натискання кнопки «Подати заяву» абітурієнти годинами оновлюють сторінку в надії, що все ж таки встигнуть.
А тепер уяви ситуацію: ти довго вагався, чекав останнього дня, а коли все ж наважився — система просто не працює. Це означає втрату можливості подати заяву на бюджет, обмежений вибір і неабиякий стрес.
Так, з 1 вересня по 20 жовтня будуть відкриті додаткові набори. Але лише на контракт. Якщо ти прагнеш вступити на бюджет, хочеш мати більше варіантів і уникнути зайвих хвилювань — не ризикуй.
Подати заяву заздалегідь — це прояв твоєї відповідальності, організованості та поваги до власного майбутнього.
Зроби це вже зараз.
Спокій завжди кращий за паніку.
Своєчасність — це твоя перевага.
Твій шанс — у твоїх руках.
