Реєстрація на творчі конкурси та співбесіди для вступу на бакалавра у 2024 році: все, що вам потрібно знати
Вступ до вишу на творчу спеціальність або пільгові місця передбачає проходження додаткових випробувань: творчого конкурсу або співбесіди. Реєстрація на ці випробування для вступу у 2024 році вже розпочалася, тож час дізнатися, як саме вона відбувається.
Коли можна зареєструватися?
* З 1 липня 2024 року відкривається доступ до реєстрації електронного кабінету вступника на сайті ЄДЕБО. Саме через цей кабінет ви зможете подати заявки на творчі конкурси/співбесіди, а також на вступ до ЗВО.
* З 3 липня 2024 року розпочинається безпосередньо реєстрація на творчі конкурси та співбесіди.
Які терміни подання заяв?
* 3-10 липня: для вступників, які планують вступати на бюджетні місця.
* 3-25 липня: для вступників, які планують вступати на контрактні місця.
Хто вступає через творчий конкурс, а хто через співбесіду?
* Творчий конкурс: складають абітурієнти, які планують вступати на творчі спеціальності. Перелік таких спеціальностей можна знайти на сайті МОН України.
* Співбесіда: проходять вступники з пільгами, наприклад, учасники бойових дій, діти-інваліди, діти-сироти тощо.
Як зареєструватися?
* Зайдіть на сайт ЄДЕБО (https://se.diia.gov.ua/unified-state-web-portal-of-electronic-services-diia) та створіть електронний кабінет вступника.
* Увійдіть до кабінету та оберіть розділ “Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)”.
* Оберіть тип випробування (творчий конкурс або співбесіда) та спеціальність, на яку ви вступаєте.
* Заповніть необхідні поля та завантажте необхідні документи.
* Підтвердіть реєстрацію.
Після реєстрації вам буде надіслано повідомлення з датою та часом вашого випробування.
Бажаю вам успіхів!
