EVENT
FASHION

❤️ FIMFISHB ABIT FEST ❤️

FIMFISHB ABIT FEST: старт у велике майбутнє!

FIMFISHB ABIT FEST став справжнім святом для всіх, хто мріє пов’язати своє життя з івент-індустрією, модою, шоу-бізнесом та готельно-ресторанною справою. Атмосфера була наповнена драйвом, натхненням і новими знайомствами, а кожен абітурієнт зміг відчути себе частиною великої професійної спільноти.

 

 

Фестиваль розпочався з теплого прийому, знайомства з факультетом та викладачами. Абітурієнти отримали сертифікати попереднього зарахування, що стало першим кроком до їхнього майбутнього студентського життя. Далі кожен вирушив на свій напрямок, де на них чекали інтерактивні зустрічі та майстер-класи від справжніх професіоналів.

 

 

Зірковими спікерами фестивалю стали топові експерти індустрії. Майбутні івент-менеджери відвідали майстер-клас від Павла Шилько, генерального продюсера музичної премії YUNA, який поділився секретами організації масштабних подій. А особливим сюрпризом стала зустріч із зірковою викладачкою факультету Наталією Могилевською, яка розповіла про свій шлях у шоу-бізнесі та дала цінні поради майбутнім професіоналам.

 

 

На напрямку fashion-бізнесу відбувся ексклюзивний показ колекції, яка руйнує стереотипи та переосмислює українські традиції. Головною родзинкою стали витинанки, що гармонійно переплели українську міфологію та сучасні модні тенденції. Це був не просто показ, а справжній мистецький перформанс, що продемонстрував поєднання традицій і сміливих інновацій.

 

 

Завершенням фестивалю став гастрономічний майстер-клас із дегустацією на кафедрі готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Спеціальним гостем став Артем Горбенко, кулінарний блогер та учасник «МастерШеф-13», який провів неймовірне гастрономічне шоу, розповівши про авторські страви та їхні унікальні смакові поєднання.

 

 

Окремим і важливим моментом фестивалю стала зустріч з Михайлом Михайловичем, яка подарувала абітурієнтам натхнення та глибше розуміння можливостей, які відкриває факультет.

А особливим подарунком для всіх учасників стало відеопривітання від наших зіркових гостей Wellboy та співачки Солохи. Їхні щирі слова підтримки та мотивації надихнули абітурієнтів йти до своєї мрії та довели, що в індустрії шоу-бізнесу немає меж для творчості та самовираження.

 

 

FIMFISHB ABIT FEST довів, що успіх починається саме тут! Це був день нових відкриттів, яскравих емоцій і впевненості в тому, що факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – місце, де мрії стають реальністю.

Чекаємо вас на нових заходах і нагадуємо: щосуботи – День відкритих дверей в Університеті культури!

 

 

До нових зустрічей! МИ ВАС ❤️!!!